6 jasných znamení, že to s vámi žena myslí opravdu vážně

Máte za sebou první rande a vzájemné okukování se. Proběhla i první společná noc (a po ní třeba ještě několik dalších). Začíná to být vážné a vy se ptáte, jestli k vám ta dotyčná vůbec chová nějaká city. Miluje mě? Nemiluje? Jak to poznáte! Stačí si všímat jasných signálů, kterých zamilovaná žena vysílá víc než dost!

Signál první: uvítá vás doma

Pokud žena muže miluje, nikdy po jeho příchodu z práce nezůstane sedět zahleděná do seriálu a jen tak mezi řečí z obýváku nekřikne „ahoj“. Kdepak. Milující žena ochotně vyskočí a oželí ten sto let běžící seriál, který už tolika lidem leze krkem.

Možná vám nepadne okolo krku a nepověsí se na vás, ale rozhodně se dočkáte pusy na přivítanou a třeba i objetí. Ano, i tak se pozná láska.

Signál druhý: nezatajuje vás

Miluje vás? Poznáte to snadno: pokud o vás mluví s jinými muži. Věřte nebo ne, ale tohle je pravý projev lásky. Co si budeme povídat: jen málokterá žena, dokonce i ta, která je sebezamilovanější, se tu a tam neubrání flirtu.

Ženy flirt potřebují, asi tak, jako ho potřebují muži. Konverzaci ale stočí na vás a mluví o vás, což je jasný signál, že s vámi počítá a dotyčným pánům dává najevo „sorry, ale tohle zboží už někomu patří“.

Signál třetí: překvapí vás luxusním prádlem

Ženy rády dělají mužům radost – o to více pak v případě, kdy je skutečně milují. Pokud se vám tu a tam stane, že vás vaše drahá polovička za dveřmi ložnice překvapí luxusním krajkovým prádélkem, s jehož výběrem si musela dát sakra záležet a které nestálo kilo někde u Vietnamců, pak si můžete gratulovat, protože vás tahle žena skutečně žere. A vy zase můžete žrát ji – pohledem v tom sexy prádle klidně od hlavy až k patě!

Signál čtvrtý: hraje si s vlasy

Tohle je muži dávno prokouknutý zlozvyk, kterého se ale ženy i přes jeho odtajnění stále nedokážou vzdát. A to je vlastně dobře, protože tak lze poměrně snadno poznat, že je do vás žena blázen.

Hrátky s vlasy, namotávání pramínků na prst – to jsou jasné důkazy, že je žena ve vaší přítomnosti příjemně nervózní. Nervózní z toho, že její srdce k vám zahořelo láskou, to je jasné!

Signál pátý: odepíše ve dne v noci

Můžete své lásce napsat třeba ve dvě hodiny ráno, ale stejně se během krátké chvíle dočkáte zpětné odpovědi. Milující žena je prostě na příjmu 24 hodin denně 7 dní v týdnu.

Co kdybyste jí náhodou zavolali nebo poslali milou SMSku? Musí být neustále ve střehu a připravena reagovat. Ať se děje, co se děje. I kdyby za okny trakaře padaly.

Signál šestý: naslouchá vám

Milující žena poslouchá. Nejenže pečlivě poslouchá, ona si i všechny důležité informace ukládá. A tak je to v pořádku.

Proto se stane, že se jen tak mezi řečí zmíníte o své touze zajít na fotbalový zápas a pár dní na to máte na stole u snídaně položené lístky na bezva utkání. Nepodceňujte milující ženy!

Share on facebook
Sdílet na FacebookuDalší zajímavé články
Používáme cookies, abychom vám zajistili co nejsnadnější použití našeho webu. Budete-li nadále prohlížet náš web, předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.