Chcete udržet zdravý vztah? Někdy k němu stačí jen maličkosti!

Našli jste ženu, se kterou má cenu zestárnout? Považujte se za šťastlivce, protože najít svoji femme fatale se nepodaří úplně každému. Pakliže už ale jednu takovou po svém boku máte, pak určitě stojí za to zapracovat na vztahu, který vydrží věčně.

Mnoho mužů si myslí, že udržet ve vztahu rovnováhu a oboustrannou spokojenost je nadlidský úkol. Není to pravda. Věřte nebo ne, ale zdravému vztahu mnohdy stačí zdánlivé maličkosti!

Jak udržet zdravý vztah? Zkuste některý z těchto tipů!

Záleží vám na tom, aby váš vztah šlapal doslova jako hodinky – nebo klidně ještě lépe? Chcete ve vašem vztahu udržet zdravou rovnováhu? Zkuste některý z našich tipů, protože my víme, že fungují a nelze s nimi šlápnout vedle!

Tip první: poznávejte

Není nic horšího, nežli když dvojice upadne do stereotypu. A nelekejte se – stává se to dnes a denně, není to nic neobvyklého. Stereotyp ale, jak je o něm dost dobře známo, vztah postupně zabíjí a likviduje.

A tomu je potřeba zabránit. Jak? Společnými zážitky! Postarejte se o to, abyste společně objevovali a poznávali stále něco nového – ať už to bude nová restaurace ve městě, kde fakt dobře vaří, nebo společná záliba.

Tip druhý: rozmazlujte

Ženy milují, když je muži rozmazlují – na to nemusíte být Einstein, abyste to věděl. Drobnými pozornostmi proto svoji drahou polovičku v žádném případě neurazíte, ba spíše naopak. Nemusíte utrácet majlant za drahé dárečky, ženy se spokojí s květinou, čokoládou nebo třeba večeří, kterou cestou domů z práce koupíte.

Tip třetí: objímejte

Neděláme si legraci, vážně to funguje. O objetí je známo, že má na člověka více nežli pozitivní vliv. Dodává pocit bezpečí, uklidňuje, nikdo ho neodmítne. A objetí od milované osoby? To je prostě balzám na duši. Věřte nebo ne, ale pokud se svou milovanou naučíte často objímat, naprosto bez důvodu, zkrátka jen tak, bude to mít na váš vztah blahodárné účinky.

Tip čtvrtý: poslouchejte

Není žádným tajemstvím, že muži, kteří ženám dokážou naslouchat, v ženiných očích rázem stoupnou v ceně. Navíc ženy takové muže považují za nedostatkové zboží, proto si ho cení a hýčkají doslova v rukavičkách. Buďte mužem, který poslouchá, a uvidíte, že to vašemu vztahu jedině prospěje.

Tip pátý: uspokojujte

Ono se sice velmi často říká, že na sexu záleží pouze mužům, ovšem nejednoho z vás určitě praxe naučila zastávat úplně jiný názor. Pokud jde o intimní život, dokážou být ženy hodně náročné – a když se jim nedostává uspokojení, pak se to negativně podepisuje na jejich chování. Chcete udržet zdravý vztah? Nemyslete za dveřmi své ložnice jen sami na sebe, ale také na svoji partnerku!

Tip šestý: chvalte

Pochvalte jí šaty, pochvalte jí účes, pochvalte ji za úspěchy v práci nebo klidně jen za dobrou večeři. Ženy milují pochvaly a dokážou je patřičně ocenit. Vám to neublíží a žena se vám za to jistě odvděčí, to se vsaďte!

Share on facebook
Sdílet na FacebookuDalší zajímavé články
Používáme cookies, abychom vám zajistili co nejsnadnější použití našeho webu. Budete-li nadále prohlížet náš web, předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.