Jak dostat ženu do postele? Pomůže alkohol i lichotky!

Dostat ženu do postele není vždy tak úplně jednoduché. Pokud tedy zrovna nenarazíte na jednu z těch, které se vám do postele nahrnou bez pozvání – pak to máte bez práce a můžete si mnout ruce. Co ale když chcete strávit (minimálně) jednu noc s ženou či dívkou, která na první pohled působí, že o románky na jednu noc fakt nestojí?

Tehdy pomůže některá z našich rad, které určitě můžete vyzkoušet!

Rada první: tvé oči jsou jako studánky…

Jestli na ženy něco platí, pak jsou to lichotky. Je to sice stará a snadno odhalitelná metoda, kterou drtivá většina žen a dívek prokoukne během prvního pokusu o lichotku či kompliment, nicméně i přesto platí, že velké procento z nich nakonec podlehne.

A to rozhodně stojí za pokus. Pakliže patříte ke šťastlivcům, kteří dokážou sypat jednu lichotku za druhou a nečervenat se u toho jako krocan vábící samičku, pak máte vyhráno a noc strávená s vámi vybranou ženou je skoro v kapse!

Rada druhá: naslouchejte (ale neposlouchejte)

Ženy zbožňují muže, kteří dokážou naslouchat. Takoví u nich okamžitě stoupnou v ceně, i kdyby předtím měli na svém účtu několik škraloupů za nevhodné chování. Ženám zkrátka stačí ukázat, že je posloucháte a projevit zájem o to, co říkají.

Předstírejte, že posloucháte všechny ty žvásty a blafy, které do vás sype a s klidným svědomím je pouštějte druhým uchem ven – ona to nepozná a vy zabodujete. A o to tady přece jde!

Rada třetí: kupte jí něco k pití

Chcete-li dostat do postele ženu v baru, nejjednodušší cesta vede přes alkohol. Ano, i tohle je dávno okoukaná metoda, ale i v tomto případě platí, že stále dost dobře funguje.

Mezi ženami se totiž najdou takové, které se nechají opít poměrně snadno a jak je známo, s alkoholem postupně padají zábrany, dokud nakonec všechny nezmizí. A pak už je cesta do vaší ložnice vyšlapaná, co říkáte?

Rada čtvrtá: kašlete na věci okolo a jděte na to přímo

Jste muž, kterého nebaví všechna ta divadýlka okolo? Mazat ženě med okolo pusy nebo chodit okolo horké kaše není nic pro vás? No tak ať! Ve vašem případě je řešení jen jedno: jděte na to přímo!

Najdete-li v sobě dostatek odvahy, pak to vámi vybrané slečně řekněte tak, jak to je. Chce to ale vybrat takový typ ženy, která vám v podobný okamžik jednu nenatáhne, nebo vám nechrstne drink do obličeje – ani jedno rozhodně riskovat nechcete, proto sledujte signály, které povolnější ženy vysílají.

Rada pátá: zahrajte si na romantika

Pokud jste romantik tělem i duší, na nic si hrát nemusíte a zkrátka buďte sám sebou. Jinak na to musí muži, kteří se s romantickým střevem nenarodili – ti pak musí zapojit trochu herecké dovednosti, aby dosáhli toho, po čem touží.

Ženy milují romantiky – alespoň většina z nich. Co třeba složit básničku? Spolkněte na chvíli svoje přebujelé ego, protože tohle by vážně mohlo zabrat!

Share on facebook
Sdílet na FacebookuDalší zajímavé články
Používáme cookies, abychom vám zajistili co nejsnadnější použití našeho webu. Budete-li nadále prohlížet náš web, předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.