Jaký alkohol darovat muži?

Jaký alkohol darovat muži

Koupit si kvalitní láhev alkoholu nemusí být jen pro ty, kteří vydělávají několik desítek tisíc korun měsíčně. Pokud si vyčkáte na vhodnou příležitost, určitě si ji budete moct dovolit i vy. V první řadě je potřeba ovšem zjistit, jakou láhev váš přítel ocení. U mužů se nemusíte bát toho, že byste se mu netrefili do chutě. Muži mají rádi prakticky jakýkoliv alkohol, nebudeme-li počítat ten, který je určeny převážně pro ženy. Když navíc svůj výběr pojistíte kvalitnější láhvi, váš partner rozhodně nebude zklamán. Stačí se jen soustředit na kvalitní alkohol a máte vyhráno.

Jaký alkohol darovat muži?

Na světě neexistuje muž, kterému byste neudělali radost kvalitní láhvi Diplomática. Diplomático Reserva Exclusiva 12y je kvalitnější rum, jehož cena může v supermarketech překročit hranici i jednoho tisíce korun. Pokud chcete muži dopřát pravou jihoamerickou chuť, pak je tato láhev skvělá volba. Diplomático Reserva Exclusiva 12y dozrává v menších sudech po dobu 12 let, jak už samotný název napovídá. Jeho chuť je velice jemná a bohatá, takže si ji společně s přítelem můžete dopřát i vy, a to i v momentě, kdy rum nepatří mezi váš oblíbený alkohol.

Jak se totiž říká, není rum jako rum. Jestliže jste doposud ochutnala jen klasické obyčejné rumy, které zakoupíte prakticky kdekoliv, je nejvyšší čas vyzkoušet tuto láhev. Během krátké chvíle změníte na rum pohled, protože chuť diplomática vás bezesporu mile překvapí. Je potřeba si umět tento druh rumu s chutí vychutnat. Rozhodně se nejedná o alkohol, kdy vypijete celou láhev za večer. Dopřejte si tak každodenní skleničku na kvalitnější spánek. U rumu zůstaneme i s dalším tipem, kterým je Zacapa Centenario. Tentokrát se s destinací přesuneme do Karibiku, protože právě odsud tento rum pochází.

Alkohol pro muže

Zacapa Centenario

Speciální a velice chutný Karibský rum Zacapa Centenario je opět vhodnou láhvi pro vašeho přítele, kterému chcete udělat radost. Jeho chuť dozrává v neuvěřitelných 2 300metrové nadmořské výšce. Dále je tento druh alkoholu blendován, a to prostřednictví dalších důkladně vybraných rumů. Průměrné staří důkladně vybraných rumů končí na hranici 23 let. Jeho chuť by se dala opět popsat jako velmi jemná, která vám na jazyku udělá tu pravou rozkoš. Pokud tedy přemýšlíte nad dárkem pro svého muže, jste na správné adrese. Proč si rovněž nedopřát sklenici kvalitního rumu se svým přítelem?

Dává váš přítel přednost whiskey před rumem? I pro vás máme tip. Určitě ho nechcete odbýt klasickým Jackem Danielsem. Je to pochopitelné, na narozeniny, svátek nebo Vánoce si váš muž zaslouží jistě originálnější dárek. Ano, můžete zůstat u tohoto druhu alkoholu, jen zkuste obměnit jeho edici. Sáhněte u této varianty po prémiové edici s názvem Single Barell. Jack Daniel’s Single Barell nabídne tu správnou šťávu pro každého muže, který dává přednost pravé a zároveň nejprodávanější americké whiskey na trhu, která je tady s námi již od roku 1866.

Udělejte si společně krásný večer

Muže mimo jiné překvapí i krásný večer s vámi, ačkoliv vám to tak nemusí na první pohled připadat. Zvlášť v momentě, kdy si na sebe vezmete překrásné prádlo a začnete ho svádět. Tento večer ovšem můžete spojit také s kvalitní láhvi alkoholu. Pokud nevíte, kde míříme, pak jsou to pravé šampusy. V tomhle případě máme konkrétně na mysli moet. Jeho originální chuť vás doslova dostane do kolen. Jestliže jste navíc tento druh šampusu ještě nepili, není na co čekat. Chcete-li si večer ještě zpříjemnit, udělejte si k láhvi kvalitního alkoholu i nějaké občerstvení.

Zapomenout pochopitelně nesmíte v konečném důsledku na jahody. Ty podtrhnou chuť moetu. Váš partner tak na své narozeniny, oslavu nebo jinou plánovanou akci jen tak nezapomene. Následující dny uvidíte, jak bude toužit po tom, aby tento rok uběhl co nejrychleji a on mohl být opět ve stejné roli.

Share on facebook
Sdílet na FacebookuDalší zajímavé články
Používáme cookies, abychom vám zajistili co nejsnadnější použití našeho webu. Budete-li nadále prohlížet náš web, předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.