Kde se milovat? Na scéně se objevují zajímavá místa

Kde se milovat

Milujete se pouze v posteli a už vás toto místo začalo svým způsobem nudit? Oba byste rádi vyzkoušeli jiná místa, která mohou znít přímo šíleně? Konec konců, proč ne, uvidíte, že to vašemu vztahu dodá jakousi pozitivní energii. Mimo jiné si tím okořeníte svůj celkový vztah. Kde se milovat, když nemáte prozatím žádné nápady? Pojďme se na to společně podívat.

Kde se milovat?

Prvním místem pro nezapomenutelné milování je automobil. Ten s největší pravděpodobností napadne každého, kdo přemýšlí nad změnou místa. Automobil připadá v úvahu jako první a říká se, že kdo to nezkoušel se svým protějškem v automobilu, jako by vůbec neexistoval. Jestliže doposud nemáte tu zkušenost, ale rádi byste uvítali změnu, automobil je bezpochyby tou správnou volbou, jak začít. Kde se milovat, jestliže vám nestačí ani automobil? Poznejte nová místa, na která jen tak nezapomenete.

Mnoho lid má rádo adrenalin a pocit, že je někdo přitom může vidět. Co takhle začít objevovat vyhovující místa venku? K těm mohou patřit například parky, lesy nebo louky. Pokud vás napadají jiná záživnější místa, kde se neobjevuje velký počet obyvatel, využijte situace. Buďte však obezřetní, a to i přes to, že máte rádi adrenalin. Někdo si může tuto aktivitu vyložit po svém a zavolat na vás policejní hlídku. Chcete zůstat doma, ale rozhodně se nechcete milovat v posteli? Známe místa, o kterých jste neměli ani nejmenší tušení.

Kde se milovat... Na scéně se objevují zajímavá místa

Máte vanu? Využijte ji!

Říkáte si, že se jedná o relativně obyčejné místo, které může místy připomínat postel? Mýlíte se. Vana totiž nebude prázdná. Sex ve vodě je doporučován několika lidmi, kteří mají s podobným experimentem zkušenosti. Proč to tedy nezkusit, když se tato možnost nabízí? Špatné místo pro milování není ani stan. Co takhle vyrazit do přírody, jakmile se situace uklidní a prožít nezapomenutelný sex ve stanu? Na závěr sami vyhodnotíte, jaké místo pro vás bylo tím vůbec nejlepším, které jste vyzkoušeli.

Míst pro milování je spoustu a záležet bude na tom, jak velká je vaše fantazie. Milovat se dá prakticky kdekoliv, stačí jen najít novou inspiraci, která by vás poposunula dopředu. Jestliže vás ale žádná další místa nenapadají, rádi vám s nimi pomůžeme. Čím více míst budete znát, tím větší jsou šance na získání další inspirace. Jinými slovy vás poté samotné napadnou nová místa. Samozřejmě je potřeba místo důkladně zvážit, jestli je maximálně vyhovující pro milostný akt. V opačném případě můžete mít na krku obvinění, které by se řešilo prostřednictvím policie. Vždy se tedy přesvědčte, že v blízkosti nikdo není.

Adrenalin stoupá!

Přece jenom máte rádi adrenalin a vaše partnerka s vámi pracuje v jednom zaměstnání? Ideální místo pro vaše milování. Pokud pracujete s partnerem spolu, můžete si v zaměstnání najít své místečko lásky, na kterém následně prožijete nezapomenutelné milování. Na milování v práci ani jeden z vás nezapomene. Jedná se o místo, kde většina lidí chodí s nechutí. Jestliže i vy mezi ně patříte, pak si toto nechutenství můžete příjemně zpestřit. Uvidíte, že další dny budete do práce chodit s oblibou, protože zjistíte, že v ni lze prožit milostný akt.

Ačkoliv si na vysněnou dovolenou budete muset počkat, máme pro vás tip, kterého můžete prakticky ihned po příjezdu využít. Na druhou stranu by nebylo od věci si počkat alespoň do setmění, ať se pláže vylidní. Ano, vidíte správně, dalším místem pro milování je pláž. Pokud si myslíte, že pláže patří k obyčejným místům, mýlíte se. Písek pod vámi vás dokáže ještě více nabudit k milostným hrátkám. Proč toho tedy nevyužít? Zvlášť v dnešní době, kdy bylo na několik týdnů zakázáno cestovat za hranice? O to příjemnější vaše milování na pláži bude. Jak celý proces pojmete bude záviset na vás. Jaké z výše uvedených míst vyberete, je už pouze na vás a partnerce.

 

 

Share on facebook
Sdílet na FacebookuDalší zajímavé články
Používáme cookies, abychom vám zajistili co nejsnadnější použití našeho webu. Budete-li nadále prohlížet náš web, předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.