Luxus do 200 tisíc korun? Jaká auta vám ho nabídnou

Luxus do 200 tisíc korun

Pokud si chcete dopřát trochu luxusu, co se týče koupi nového automobilu, ale nemá příliš vysokou finanční hotovost, nemusíte. Pěkné a zároveň sportovní auto se dá pořídit i do částky 200 tisíc korun, jestliže umíte vybírat. Jedná se o automobily, které stále vypadají k světu, a to i přes to, že některá z nich mají několik desetiletí. Mimo jiné s těmito automobily okouzlíte své okolí, což je pro muže tou největší výhrou. Jaká auta tedy vypadají k světu, a přitom se dají pořídit do 200 tisíc korun? Pojďme se na to společně podívat.

Poznejte první automobilové mazlíčky

Vrátíme se do doby, kdy Ford Mustang nepatřil mezi nejpopulárnější automobily ve Spojených státech amerických. Právě v této době se na scéně objevil Chevrolet Camaro s Firebirdem. Svým způsobem by se toto vozidlo dalo označit za sourozence, co se týče vztahu s Ford Mustang. Pokud byste dnes nad tímto vozidlem přemýšlel, jeho cena nepřesahuje hranici 200 tisíc korun. Chevrolet Camaro s Firebirdem vám tak může udělat spoustu parády i ve 21. století, stačí mu to jen dovolit. Za své finanční prostředky si tak budete užívat jízdu v jednom z amerických vozů.

Dalším tipem na automobil, se kterým si užijete spoustu zábavy a nabízí neuvěřitelně propracovaný vzhled je Ford Focus ST II. generace. Ačkoliv se jedná o automobil, který svým výkonem připomíná luxusnější automobily, dá se tento vůz používat na denní ježdění. Pochopitelně to není jenom o tom, koupit si automobil a myslet si, že do něho následně nebudete muset investovat finanční prostředky. Jak se říká, máte-li na opici, musíte mít také na banány. Pokud se o vozidlo budete pečlivě starat, nedostaví se u vás tolik problému, jako v případě, kdy byste veškeré malé chyby ignorovali.

Luxus do 200 tisíc korun... Jaká auta vám ho nabídnou

Poznejte krásu BMW Z3

Vidíte luxus pouze ve sportovních vozidlech? Pak vám s největší pravděpodobností udělá radost BMW Z3. I tento nádherný kousek se dá dnes pořídit do částky 200 tisíc korun. Je pravdou, že se jedná o starší automobil, ovšem na druhou stranu i tak svým designem mnohdy překonává hranice nejnovější doby. Částka 200 tisíc korun vám bude náramně stačit na to, abyste měli při výběru větší rozhled. Záležet bude na vás, jaký kousek si v konečném důsledku vyberete. Těchto vozidel se vyrobilo přes 300 tisíc kusů, takže nám věřte, že máte z čeho vybírat. Jste připravení na jízdu snů?

Nissan 350Z neboli také sportovní luxusní vozidlo pro chudé, které bylo u některých automobilových nadšenců označováno také jako Ferrari nebo Porsche. Pokud zrovna na tyto dvě automobilové značky nemáte dostatečně vysoký finanční kapitál, můžete se zastavit právě u Nissanu 350Z. Dalo by se říct, že Nissan 350Z svým vzhledem a jízdními vlastnostmi nabízí opravdový luxusu pro nadšence, kteří nechtějí za automobil utratit více než 200 tisíc korun. Pokud i vy patříte do této skupiny, máte z čeho vybírat. Konečné rozhodnutí o tom, po jakém automobilu sáhnout už závisí na vás.

Toužíte po automobilu značky Porsche?

O této značce jsme se zmínili v předchozím odstavci. Pokud nad ní ovšem přemýšlíte, existují modely, které si rovněž pořídíte do částky 200 tisíc korun. Jedním takovým modelem je Porsche Boxster. Jestliže se vám tato značka líbí, nic vám nestojí v cestě za tím, si ji pořídit. Automobil pochází z roku 2000, ale opět svým vzhledem dokáže překvapit i v nynější době. Chcete-li si užít neočekáváte a nezapomenutelné zážitky, je Porsche Boxster jasnou volbou. Na druhou stranu srandu a luxus si užijete ve všech automobilech, které jsme zde uvedli.

Konečné rozhodnutí už budete muset udělat vy. Rozhodně se ale neukvapujte a snažte se vyzkoušet všechny automobily uvedené výše. Jedině tak poznáte nejrychleji, jaké auto je pro vás jako děláno. Kromě luxusního vzhledu a jízdních vlastnostech se dívejte na cenu náhradních dílů a životnost celkového automobilu.

Share on facebook
Sdílet na FacebookuDalší zajímavé články
Používáme cookies, abychom vám zajistili co nejsnadnější použití našeho webu. Budete-li nadále prohlížet náš web, předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.