Milování v přírodě – co si zabalit s sebou?

Milování v přírodě - co si zabalit s sebou

Milování v přírodě má bezpochyby něco do sebe. Zvlášť pro ty páry, které miluji adrenalin, protože je u tohoto procesu mohou vidět nebo načapat cizí lidi. Jestliže ale patříte k těm lidem, kteří chtějí změnu, ale načapaní být nechcete, pozorně čtěte. Je potvrzeno, že si milostný vztah chce okořenit většina párů, proč to tedy nezkusit, když se tato možnost nabízí? Mimo jiné se už venku začíná pomalu oteplovat. Jen je nutné počkat na vhodnou chvíli, jakmile se celková situace uklidní.

Milování v přírodě

Nechcete-li být načapaní, je potřeba počítat s místem, kde prakticky nikdo nechodí. Pokud si takové místo nevyberete, velice snadno můžete být odhalení. Musíte totiž myslet na to, že se na milostný akt nevrhnete během několika málo vteřin. V první řadě s největší pravděpodobností si uděláte malý piknik, včetně občerstvení a pití. Předehra je stejně důležitá v přírodě, jako doma. Proč ji tedy vynechávat, když se přímo nabízí? Navíc předehra venku na dece v trávě může být velice příjemná, čímž celý milostný akt posunete o stupeň výše.

Pokud máte vlastní pozemek, máte vyhráno, protože se nemusíte skrývat. Jestliže tomu tak není, zkuste si opravdu najít vhodné místo, kde nechodí velké množství lidí. Mezi ideální místa patří například louka nebo příroda. Co se týče veřejných parků i tady to pochopitelně je možné. Jen musíte myslet na to, že váš milostný akt bude tzv. rychlovka. Čas na takovém místě bude totiž váš největší nepřítel. Milování v přírodě je tedy jasnou volbou. I když se park do tohoto odvětví taktéž počítá. Pocit soukromí a bezpečí je však k nezaplacení.

Milování v přírodě

Co s sebou?

Jak jsme již naznačovali, s sebou si vezměte občerstvení, pití, dále pak vlhčené ubrousky, igelitový pytlík nebo sáček na použité věci, deku a kondomy. Jestliže si chcete celý milostný akt zpříjemnit nebo toužíte po tzv. rychlovce, sáhněte také po lubrikantu. Pokud vám seznam věcí, které si máte vzít s sebou připadá nedostačující, můžete si přibalit i další potřebnosti. Záležet bude na tom, co od milování v přírodě očekáváte. Plánujete přírodu navštívit i z důvodu odpočinku a pikniku, jak jsme zmiňovali v předchozích odstavcích nebo vám jde čistě jen o milostný akt?

Kromě potřebných věcí myslete také na fakt, že milování na veřejnosti se počítá jako přestupek. Pokud vás u tohoto aktu někdo načapá a následně to oznámí policii, hrozí vám finanční pokuta ve výši několika tisíc korun. Na druhou stranu by se jednalo o pokutu, která by vás příliš netrápila, vzhledem k celkové situaci. I přes to byste si své okolí měli maximálně pohlídat. Místo je potřeba důkladně projít, jestli se v okolí nenachází procházející lidé. Kromě toho se snažte zacílit na taková místa, na kterých se nevyskytuje velké dav lidí.

Sáhněte po hračkách pro dospělé

Mysleli jste si, že hračky u milování smíte používat jenom doma? Pak se dopouštíte obrovské chyby, protože hračky jsou u milostných hrátek vítány vždy a všude. Budete-li je používat, o to více byste se měli soustředit na své okolí. Samozřejmě bude záviset na tom, jaký druh hraček budete u milostného aktu používat. Jestliže spojíte originální místo s nezapomenutelným zážitkem, rádi se do přírody budete vracet. Nesmí se však z milování v přírodě stát pravidelný proces, protože tím ztratíte na jedinečnosti. Pokuste se milování v přírodě provádět jen v občasných chvilkách.

Tím si příroda u vás ponechá to opravdové kouzlo. Jakmile se do přírody začnete vracet častěji kvůli milostným aktům, přestane vás to po určité době bavit. Mimo jiné tím příroda z tohohle pohledu pro vás ztratí smysl. V konečném důsledku s partnerkou budete vyhledávat nová místa, která se ovšem stanou rovněž po nějaké době neoriginální. Proč tomu tak je? Je to zapříčiněno počtem návštěv. Udržujte tedy originalitu na vrcholu a milování v přírodě uskutečňujte jen výjimečně.

Share on facebook
Sdílet na FacebookuDalší zajímavé články
Používáme cookies, abychom vám zajistili co nejsnadnější použití našeho webu. Budete-li nadále prohlížet náš web, předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.