Pojďme se podívat, kterou značku zimní bundy byste měli zvolit.


Možná si budete říkat, že na pořízení zimní bundy je na začátku února už dost pozdě. Jak jsme se ale všichni mohli přesvědčit z posledních dní, počasí je v našich končinách opravdu nevyzpytatelné. Meteorologové navíc předpokládají, že se zima do Česka ještě vrátí a ukáže svou pravou tvář. Dočkat bychom se mohli několikacentimetrové sněhové pokrývky a pořádných tuhých mrazů. V nich je samozřejmě nejlepší se zahřát v kvalitní zimní bundě. Kterou luxusní značku však zvolit?

Bogner – jednoznačně nejlepší volba

Absolutně nejlepší volbou jsou zimní bundy značky Bogner. Přináší s sebou totiž nejenom poslední módní trendy, ale také příjemný tvar a praktičnost. Tradice výroby oblečení zasahuje až do roku 1932, od té doby společnost Bogner vyrobila jedny z nejvíce stylových zimních outfitů, ve kterých budete na svahu za hvězdy. Tato německá značka také řadu let spolupracovala se Světovým pohárem v lyžování a od roku 1952 je oficiálním dodavatelem oblečení pro německou lyžařskou reprezentaci. Vy samozřejmě nemusíte lyžovat jako mistři světa, abyste si mohli dovolit zimní bundu Bogner. Pohodlné a stylové bundy totiž užijete jak na svahu, tak ve městě nebo v malé vesničce.

Canada Goose – druhé místo

Anketa: Která značka je vaše nejoblíbenější?

Celkem hlasů: 986

Tato značka byla založena v roce 1957 polským imigrantem Samem Tickem. Od té doby vyrostla Canada Goose v prémiového výrobce oblečení, který si získal oblibu zejména mezi dobrodruhy, horolezci nebo lyžaři. Každá bunda Canada Goose je pak tvořena speciálně do arktického prostředí, přičemž značka těží z více než 50 let zkušeností. Díky tomu budete i v těch nejhlubších mrazech v teplíčku a s jistotou, že neprochladnete. Bundy Canada Goose však nejsou určeny pouze do tundry, ale stejně dobře v nich budete vypadat na městském bulváru.

Kjus – nejlepší inovace

Kjus patří k nejvíce inovativním a vynalézavým společnostem v oblasti výroby oblečení na celém světě. Založena byla v roce 2000 Lassem Kjusem a švýcarským podnikatelem jménem Didi Serena. Společně dokázali za 20 let existence značky vytvořit projekt, který se dnes řadí k nejluxusnějším značkám na světě. Inovace se netýkají pouze samotných bund, ale také použitých materiálů nebo technologií výroby. Hlavní cílová skupina jsou lyžaři, kteří si oblečení Kjus více než oblíbili.

Fendi – to nejlepší z Itálie

Někteří z vás určitě nedají dopustit na elegantní italskou módu. Značka Fendi je možná známá díky luxusním kožešinovým kabátům, koženému zboží nebo luxusnímu příslušenství, ale nyní hodlá prorazit i na trhu zimních bund. Dílo se této značce skutečně povedlo, protože dokáže vyrábět luxusní a zároveň pohodlné bundy, které jsou navíc velice účelné. Vlna a fleece zajistí udržení tepla, takže vám nebude zima ani v těch nejkrutějších mrazech. Ikonické logo FF je pak u každé bundy velice hebké na dotek. Ideální bunda pro trávení času na svazích italských Alp, nemyslíte?

Perfect Moment – prvotřídní odolnost

Pro značku Perfect Moment je odolnost jejího oblečení vždy na prvním místě, a proto provádí velice komplexní a náročné testy. Než se jakýkoliv kousek dostane do prodeje, musí majiteli nejprve dokázat, že je tím nejodolnějším na trhu. Zakladatelem Perfect Moment je kameraman dokumentů točených v extrémně nehostinných podmínkách Thierry Donard. Značka se sídlem ve francouzském Chamonix se nyní zaměřuje nejenom na odolnost, ale také na pestré vzory a legrační design.

Pokud milujete luxus, měli byste při koupi zimní bundy zvolit jednu ze zmíněných luxusních značek. Investovaných peněz určitě nebudete litovat.

Autor: Bára Králová


Share on facebook
Sdílet na FacebookuDalší zajímavé články
Používáme cookies, abychom vám zajistili co nejsnadnější použití našeho webu. Budete-li nadále prohlížet náš web, předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.