Potraviny pro muže jako přírodní afrodiziakum

přírodní afrodiziakum

Pokud chcete posílit s partnerkou své milování, skvělými pomocníky vám mohou být přírodní potraviny. Jinými slovy jde o přírodní afrodiziakum, které nejenom, že napomáhají zlepšit celkový milostný akt, ale také zvyšují chuť k samotnému sexu. Na tyto potraviny se můžete zaměřit i v případě, že na sobě nepociťujete nechutenství, vůči milování s partnerkou. Po několika týdenním užívání na sobě můžete zaznamenávat první výsledky. Na tom se shodli i odborníci, kteří se věnovali průzkumům jak se ženami, tak s muži. Následujte nás a seznamte se s přírodními potravinami.

Potraviny jako přírodní afrodiziakum

Testosteron hraje u mužů významnou roli, jestli budou mít chuť na sex či nikoliv. Pokud je v těle muže testosteronu málo, s největší pravděpodobností bude muž podrážděný a bez nálady. Mimo jiné nebude mít na milování ani nejmenší náladu. V momentě, kdy je testosteron v těle pravidelně doplňován například vhodnými přírodními potravinami, zvedne se tím i chuť u muže na milostný akt. První potravin je například granátové jablko. Nemusíte se nutně zaměřit na ovoce. Ke zvýšení testosteronu si hravě vystačíte s kvalitními šťávami z tohoto ovoce.

Slyšeli jste o síle zázvoru? Divíte se, proč je zázvor v posledních letech přidáván prakticky do všeho? Ať už se jedná o hlavní pokrm nebo pomerančový džus? Jakmile vám vysvětlíme, k čemu vám může být zázvor nápomocný, jistě změníte názor, a to i přes to, že se jedná o relativně ostrou surovinu. Zázvor podobně, jako granátové jablko napomáhá ke zvýšení chuti na sex. Kromě toho je výborný na celkový milostný akt a sexuální život. Pokud se zaměříte na zázvorové čaje, vybírejte jej alespoň s podílem vyšším než 50 %. Ten koupíte téměř v jakémkoliv supermarketu nebo specializovaném obchodu.

Poznávejte kouzlo přírodních potravin

Maca peruánská, jeden z vůbec nejsilnějších přírodních afrodiziak, na které se zkrátka musíte zaměřit. Kromě toho, že se maca peruánská postará o zkvalitnění sexuálního života a zvýšení chuti, je vynikající také na problémy s erekcí nebo léčbu neplodnosti. Pokud máte problémy s erekcí, ať už kvůli vyššímu věku nebo stresu, měli byste macu peruánskou do svého jídelníčku zařadit. V lékárnách ji běžně zakoupíte ve formě tablet nebo kapek. Nepočítejte ale s tím, že se výsledky dostaví během několika málo dnů. Ideální doba pro prvotní výsledky je minimálně 8 týdnů.

Koupíte-li si macu peruánskou ve formě tablet, doporučujeme se zaměřit na balíčky s minimálním počtem 60 tablet. Tento balíček vám při užívání dvou tablet denně vydrží jeden celý měsíc. K potřebným výsledkům tak budete potřebovat přinejmenším dvě balení. Dalším skvělým přírodním afrodiziakem je kustovnice čínská neboli góji. Opět se tato složka dá zakoupit v supermarketech, a to i ve formě zdravých džusu. Pro účinek vám postačí jedna mala sklenička denně. Rozhodně to s těmito džusy nepřehánějte. Konec konců se vše dočtete na etiketách výrobků.

Potraviny pro muže jako přírodní afrodiziakum

Zaměřte se na ovoce

I ovoce může být v tomhle směru prospěšné. Řeč je teď převážně o banánech a jahodách. Právě tyto dva druhy ovoce vám mohou pomoct vylepšit kvalitu vašeho sexuálního života. Pokud ovoce nakombinujete například s hořkou čokoládou nebo medem, dodáte všemu tu správnou tečku. Je důležité se ale celkově zaměřit na změnu životního stylu. Ta vám rovněž může pomoci ve zkvalitnění celkového života. Nemyslete si, že vám tyto potraviny vylepší váš život, pokud si budete dopřávat mastná a těžká jídla. I ta na váš sexuální život mají negativní vliv.

Zaujala vás maca peruánská z důvodu, že se u vás dostavili problémy s erekcí? Problémů je v tomhle odvětví spoustu, od vysoké věku, přes stres až po nezdravý životní styl, o kterém jsme se bavili v předchozím odstavci. Záležet bude čistě jen na vás, jak se ke svému životu celkově postavíte. Pokud jej chcete změnit, pak se musíte vzdát svého jídelníčku a vyměnit ho za zdravější.

Share on facebook
Sdílet na FacebookuDalší zajímavé články
Používáme cookies, abychom vám zajistili co nejsnadnější použití našeho webu. Budete-li nadále prohlížet náš web, předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.