Seznam těch nejžádanějších a nejluxusnějších aut roku 2019


Pokud jste přemýšleli o modernizaci své jízdy luxusním autem, pravděpodobně narazíte na „shovívavé“ funkce od velkých dotykových obrazovek a panoramatických střešních oken až po nastavitelné režimy jízdy a elegantní zadní spoilery. Jestliže hledáte solidní výchozí bod, od kterého se odrazit, podívejte se na náš seznam nejlepších luxusních vozů pro rok 2019!

Mercedes-Benz E350

Jde o luxusní středně velký sedan, který nabízí místo pro sezení 4 až 7 cestujících. Je to možné, protože vůz najdete ve čtyřech různých konfiguracích karoserie: sedan, kupé, kabriolet, a dokonce i třířadý vůz. Základní výbava zahrnuje přeplňovaný 2,0 litrový čtyřválcový motor s výkonem 241 koňských sil, a také standardní funkce, jako jsou střešní okno, simulované kožené čalounění, automatická dvouzónová klimatizace či vestavěný navigační systém s integrací smartphonu.

Volvo S90

Anketa: Které auto je podle vás nejluxusnější?

Celkem hlasů: 1071

Volvo S90 z roku 2017 je středně velký luxusní sedan, který pojme až pět osob. Je to největší vůz, který společnost Volvo vyrábí, a je vybaven zdvojeným 2,0 l motorem o výkonu 316 koní. Toto vozidlo se může pochlubit elegantním a racionálním designem při zachování dostatečného prostoru pro cestující a kufru o objemu 4 metry čtvereční. Dodatečné vybavení zahrnuje kožené čalounění, devítipalcové rozhraní dotykové obrazovky, dvouzónovou klimatizaci a střešní okno.

BMW 750

BMW 750 z roku 2018 je druhým stupněm výbavy, který BMW nabízí u sedanů řady 7. Toto konkrétní vybavení obsahuje výkonný motor V4 4,4 l, který má 445 koňských sil a je k dispozici jak pro pohon zadních, tak i všech kol. Všechny sedany řady BMW 7 jsou také vyrobeny s dlouhým rozvorem pro další prostor pro nohy, což znamená pohodlné sezení až pro pět osob. Mezi další standardní funkce patří 20cestná elektricky nastavitelná sedadla, volant potažený kůží, bezklíčový vstup a zapalování.

Porsche Panamera

Hledáte-li sportovní vůz s luxusními funkcemi, může se Porsche Panamera z roku 2017 vyplatit. Tento luxusní sportovní vůz sveze čtyři cestující a je nabízen v sedmi konfiguracích, včetně verze s pohonem všech kol, hybridního pohonu a delšího rozvoru kol s dodatečným prostorem pro nohy. K dispozici je několik verzí motoru, přičemž základním motorem je 3,0L V6 s výkonem 330 koní. Standardní vybavení obsahuje také panoramatické střešní okno či integraci navigačního systému a smartphonu.

Audi A6

Ti, kdo hledají prostorný luxusní sedan se spoustou technických funkcí, určitě nesmí přehlédnout Audi A6 z roku 2017. Jde o luxusní sedan střední velikosti se sedadly až pro pět osob a se 4,3 metry čtverečními zavazadlového prostoru. K dispozici jsou dva motory, včetně základního čtyřválcového motoru s přeplňovaným motorem 2,0 L při 252 koňských silách. Pohon předních kol je standardní, ale u typu Audi „Quattro“ je volitelný. Můžete si vybrat také vybavení ve verzi Standard či Premium.

Lexus LS 460

Lexus z roku 2017 poskytuje neuvěřitelně hladkou a tichou jízdu a nabízí také prostornou a dobře vybavenou kabinu pro řidiče i cestující. Tento luxusní sedan obsahuje standardní motor VL 4,6 L při neuvěřitelných 386 koňských silách a má také volitelný pohon všech kol. Mezi další základní funkce patří automatická dvouzónová klimatizace, střešní okno, elektrické zavírání dveří, seřizovače bezpečnostních pásů, nebo také zvukový systém s 10 reproduktory.

Je to krása, ale musíte ji vidět! A vyberete si určitě!

Autor: Michaela Richterová


Share on facebook
Sdílet na FacebookuDalší zajímavé články
Používáme cookies, abychom vám zajistili co nejsnadnější použití našeho webu. Budete-li nadále prohlížet náš web, předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.