Zůstali jste sami? Nevěště hlavu! Rozchod má přece tolik výhod!

Máte po rozchodu a myslíte si, že život skončil? Nemůžete se vzpamatovat ze ztráty přítelkyně a nechápete, kdo kdy vymyslel, že muži po rozvodu netrpí? Klid. Pakliže máte za sebou rozchod, není ještě potřeba zahazovat flintu do žita. Místo toho byste měli objevit všechny výhody, které s sebou rozchod přináší – a že jich není zrovna málo!

Je na rozchodu něco pozitivního? Samozřejmě!

Haha – říkáte si v tuhle chvíli a čekáte, že se přiznáme k vtípku. Jenže my nevtipkujeme a za tvrzením, že se dá na rozchodu najít spousta pozitivních věcí, si i nadále hrdě stojíme.

Pakliže se trápíte kvůli rozchodu s přítelkyní, pak jsou následující řádky vaší cestou za vykoupením z tohoto chmurného období. Věřte nebo ne, ale rozchod má řadu výhod – a vy je teď máte šanci poznat!

Výhoda první: prkénko může zůstat nahoře

Jen si vzpomeňte, kolikrát vás za to přítelkyně kárala. „Ty už jsi zase nechal prkýnko nahoře? Cožpak si to neumíš zapamatovat? Dává se přece DOLŮ!“ zněla slova, která jste mnohdy slyšeli už z chodby a děsili jste se další přednášky na téma záchodového prkénka. Teď jste sami a na obzoru (ani vaší toaletě) všeho všudy jediná žena. A co to znamená? Prkýnko může zůstat NAHOŘE!

Výhoda druhá: žádná růžovka ani ulice

Milovala vaše přítelkyně tyhle stále běžící seriály, které se na obrazovkách neúnavně objevují už několik let a vám přitom tolik lezly na nervy?

Když vám přítelkyně dala vale, už nebudete muset tiše trpět a trhat si vlasy už ve chvíli, kdy z televize zazní všemi známá znělka. S tím samozřejmě odpadá i povinnost držet se v obraze, co se ve kterém seriálu děje, protože už po vašem boku není nikdo, kdo by chtěl večer v posteli řešit, co zrovna udělala Nyklová v ulici nebo Valšíková v růžovce!

Výhoda třetí: nemusíte si pamatovat data

„Ty jako nevíš, co je dneska za den?“ zazněla otázka doprovázená zamračeným výrazem a v tu chvíli vám bylo jasné, že je zle. Nebo že zle teprve bude.

Pamatovat si výročí, narozeniny, svátky a další nudná data prostě není nejsilnější mužská vlastnost – ba naopak, je možná jednou z těch nejslabších, tohle prostě chlapi nezvládají. Když ale nemáte přítelkyni, nemusíte si pamatovat, kdy se narodila nebo kdy jste si poprvé dali pusu pod třešní.

Výhoda čtvrtá: žádné provokativní kamarádky

Snad každá holka má kamarádku, která je v něčem krásnější nežli ona. I kdybyste na svojí partnerce mohli oči nechat, vždycky se najde její kámoška, která má větší prsa nebo pevnější zadeček.

A tomu se, pánové, říká zakázané ovoce, které se vám často producíruje doslova pod nosem, ale vy se musíte držet zkrátka. A že je to kolikrát procházka peklem, co si budeme povídat! Bez přítelkyně ale nejsou kamarádky a ani žádné zakázané ovoce. Teď je totiž všechno povoleno!

Share on facebook
Sdílet na FacebookuDalší zajímavé články
Používáme cookies, abychom vám zajistili co nejsnadnější použití našeho webu. Budete-li nadále prohlížet náš web, předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.